Переваги та види
членства ВАМП

Дізнайся про основі переваги членства у ВАМП та долучайся до нас

Наша основна ціль – представлення інтересів членів асоціації перед всіма можливими інституціями України та за кордоном.

Ми займаємось розвитком високих галузевих стандартів індустрії та розвиваємо членів асоціації шляхом освіти та обміну досвідом між її членами та іншими стейкхолдерами.

Членство в асоціації – це захист інтересів вашого бізнесу, GR-консультації, допомога в адвокації спільних інтересів та можливість працювати в колі відомих компаній-організаторів заходів України.

Ми організовуємо та проводимо форуми за участю ключових гравців музичної індустрії, сприяємо розвитку фестивальної культури шляхом впровадження екологічних інновацій, інклюзивних активностей та громадських платформ.

Види членства в Асоціації

Асоційоване членство. Без права голосу.
Без сплати членського внеску.
Цінність від асоційованого членства — розсилка новин індустрії, участь у робочих групах та обговореннях, можливість бути в колі спілкування найбільш досвідчених організаторів України та долучитися до ексклюзивних освітніх та неформальних заходів з умовою оплати всієї чи частини вартості участі тощо.


Повне членство. Без права голосу.
Членський внесок — 10000 грн/рік.
Цінність від повного членства — захист бізнесу та адвокація спільних інтересів через Асоціацію, GR-консультації, консультації з написання грантових заявок, участь у роботі Комітетів та встановленні галузевих стандартів, консультація з пошуком волонтерів та участь у соціальних ініціативах, участь у освітніх та неформальних заходах Асоціації без оплати вартості тощо.


Члени правління Асоціації.
Внесок членів правління — 25000 грн/рік.
Члени Правління — вищий орган управління Асоціації.

Щоб бути в колі впливових учасників музичної індустрії України, залишайте заявку – переходьте до простої форми. Розпочніть процес вступу вже сьогодні!

Контакти

+‭380 (67) 100 15 29‬ info@vamp.org.ua вулиця Січових Стрільців, 37-41, Київ

Вступити в асоціацію або задати питання