ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ
МУЗИЧНИХ ПОДІЙ

про нас

Асоціація заснована у 2019 році впливовими компаніями та гравцями музичної індустрії нашої країни. Серед них: Таврійські Ігри, М1, Квартал-Концерт, Atlas Weekend, Pomitni, гурт АНТИТІЛА, TAVR MEDIA, PMK Event Agency, Зелений Театр, Indigo, RadioDay free open air, Gastroli.ua, RITMO, CITY BEACH CLUB, Koktebel Jazz Festival, Файне місто, RESPUBLICA FEST та Z-Games.

Наша основна ціль — представлення інтересів членів асоціації перед Верховною Радою, Кабінетом міністрів, Міністерством культури та всіма іншими владними інституціями на всіх рівнях.
Ми займаємось розвитком високих галузевих стандартів індустрії та розвиваємо членів асоціації шляхом освіти та обміну досвідом між її членами та іншими стейкхолдерами.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Захист бізнесу
GR-консультація
Адвокація спільних інтересів
Бути в колі впливових організаторів
Консультація з пошуком волонтерів
Участь у робочих групах та івентах асоціації

Долучайся до кола найвпливовіших організаторів

Наша мета — створення та розвиток галузевих стандартів, розвиток членів організації шляхом освіти та обмін досвідом між її членами та зацікавленими сторонами. Ми організовуємо та проводимо соціологічні опитування, конференції, брифінги, круглі столи, семінари та тренінги для членів ВАМП. Членство в асоціації – це можливість бути в колі найвпливовіших компаній України, адвокація спільних інтересів, GR-консультація та захист вашого бізнесу. Залишайте свої контактні дані та чекайте на зворотній зв’зок для долучення до Всеукраїнської асоціації музичних подій або для відповіді на Ваші важливі питання.

Членство в асоціації – це захист інтересів вашого бізнесу, GR-консультації, допомога в адвокації спільних інтересів та можливість працювати в колі відомих компаній-організаторів заходів України.

Ми організовуємо та проводимо форуми за участю ключових гравців музичної індустрії, сприяємо розвитку фестивальної культури шляхом впровадження екологічних інновацій, інклюзивних активностей та громадських платформ.

Члени правління

Atlas Festival - наймасштабніший музичний фестиваль України та один з найпомітніших опен-ейрів Східної Європи.

PMK Event Agency – організатор концертів закордонних і українських гуртів, які встигли здобути авторитет слухачів. За 14 років існування вони провели понад 1000 успішних заходів, в яких взяли участь близько 500 українських та закордонних виконавців.

Pomitni – група компаній об’єднана навколо MOZGI Group, одного з найуспішніших продюсерських центрів України. Згуртована команда професіоналів шоубізнесу під керівництвом Ірини Горової та Олексія Потапенка успішно продюсує такі відомі проекти як: Потап (ПТП), «Время и Стекло», MOZGI, Michelle Andrade, Ingret.

RadioDay free open air – традиційна подія, започаткована студентами та випускниками КПІ. Щороку, в кінці травня, понад 20 тисяч киян та гостей столиці відвідують RadioDay. Саме цей open-air фестиваль відкриває літній музичний сезон. Останні роки RadioDay проходив в рамках відзначення Дня Києва.

Антитіла — один із найвідоміших українських попрок-гуртів, який за десять років свого існування випустив шість студійних альбомів. Команда подолала шлях від невеликих концертних залів до багатотисячних стадіонів та турів, які організовує самостійно.

CITY BEACH CLUB – перший та єдиний в Україні пляж на даху в центрі Києва. Розважальний комплекс, найбільша тераса, 2 басейни, 3 бари, ресторан, кінопоказ і неповторна атмосфера.

М1 – найпопулярніший музичний канал на просторах українського телебачення. У 2015 компанія заснувала найпрестижнішу музичну премію України — M1 Music Awards, якою відзначають видатні досягнення у музичній та шоубізнес індустрії.

TAVR MEDIA – один з найбільших радіохолдингів України. До складу компанії, серед інших, входять і радіостанції — багаторічні лідери ринку Хіт FM, Radio ROKS, Kiss FM та інші.

Зелений Театр – культова локація столиці, що працює в літній сезон. Щодня тут проходять кінопокази, концерти та найспекотніші вечірки. За один сезон тут проходить понад 150 різноманітних заходів на будь-який смак.

Indigo – диско клуб, розташований на четвертому поверсі комплексу амбіційного відпочинку Індиго, який вже не перший рік радує відвідувачів високим рівнем і бездоганною якістю вечірок.

Квартал-концерт – один з найбільших операторів на ринку розважальної та шоу-бізнес індустрії. Щомісяця компанія організовує понад 52 концерти та дарує гарний настрій тисячам задоволених глядачів.

Atlas – один з найвідоміших концертних майданчиків в центрі столиці.

Svet – українська промо група та музичний лейбл.

RITMO – компанія, яка з 2003 року успішно займається технічним забезпеченням заходів професійним світловим, звуковим і сценічним обладнанням. У послужному списку компанії заходи будь-якої складності та масштабу.

Koktebel Jazz Festival – популярний український джаз-фестиваль з унікальною атмосферою, яка розкриває потаємні чакри і творчий потенціал людини.

Файне місто – міжнародний музичний фестиваль з майже десятирічною історією. Щорічно відбувається поблизу Тернополя. Традиційно проходить під лозунгом “Файне Місто” – територія вільних людей”.

Таврійські Ігри – найдавніша шоу-бізнесова структура України, яка провела понад 1000 різноманітних заходів: музичні шоу, фестивалі, дні міст, державні свята, професійні свята, корпоративні та приватні акції, промотури, рекламні акції, презентації, форуми, брифінги тощо.

RespublicaFEST – один із найбільших музичних та street-art фестивалів України. Фестиваль – учасник рейтингу «100 кращих подій для українського туризму» (Traveling Marketing 3D). Єдиний представник України у міжнародному проекті Google Street Art Project.

Gastroli.ua – зручний та швидкий білетний оператор, де знайдуться всі актуальні і найцікавіші концерти України.