Про нас

Ми займаємось адвокацією інтересів членів Асоціації, організовуємо та проводимо конференції, брифінги, круглі столи, семінари, тренінги та соціологічні опитування.

Всеукраїнська асоціація музичних подій

Наша основна ціль — представлення інтересів членів асоціації перед Верховною Радою, Кабінетом міністрів, Міністерством культури та всіма іншими владними інституціями на всіх рівнях.
Ми займаємось розвитком високих галузевих стандартів індустрії та розвиваємо членів асоціації шляхом освіти та обміну досвідом між її членами та іншими стейкхолдерами.

Асоціація заснована у 2019 році відомими організаторами музичних подій в Україні. До неї входять найвпливовіші компанії та гравці індустрії нашої країни. Серед них: Atlas Weekend, PMK Event Agency Z-Games Virus Music, RadioDay, Gastroli.ua, Антитіла, Группа MOZGI, Зелений Театр, М1, Koktebel Jazz Festival, Таврійські Ігри, Файне місто, PopCorn та Квартал-Концерт.

О нас

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Захист бізнесу

GR-консультація

Адвокація спільних інтересів

Бути в колі впливових організаторів

Консультація з пошуком волонтерів

Участь у робочих групах та івентах асоціації

Долучайся до кола найвпливовіших організаторів

Наша мета — створення та розвиток галузевих стандартів, розвиток членів організації шляхом освіти та обмін досвідом між її членами та зацікавленими сторонами. Ми організовуємо та проводимо соціологічні опитування, конференції, брифінги, круглі столи, семінари та тренінги для членів ВАМП. Членство в асоціації – це можливість бути в колі найвпливовіших компаній України, адвокація спільних інтересів, GR-консультація та захист вашого бізнесу.

Залишайте свої контактні дані та чекайте на зворотній зв’зок для долучення до Всеукраїнської асоціації музичних подій або для відповіді на Ваші важливі питання.

Контакти

+‭380 (67) 100 15 29‬ info@vamp.org.ua вулиця Січових Стрільців, 37-41, Київ

Вступити в асоціацію або задати питання